Wed

19

Feb

2014

Instrukcja obsługi zapachów w puszce

JAK TO DZIAŁA 

 

1. Ściągnij plastikowe wieczko z metalowej puszki. To wieczko służy do regulacji natężenia zapachu i występuje tylko w Car Scent ( nie w spillproof ).

Następnie możesz powąchać jak pachnie zapach poprzez potarcie naklejki która znajduje się na zapachu.

 

2. Jeśli chcesz otworzyć puszkę, pociągnij za uchwyt. Możesz zostawić do połowy zamknięte ( w przypadku spillproof - z powodu intensywności )

 

3. Następnie wybierz miejsce gdzie postawić zapach. Doskonale pasują w uchwyt do napojów, przy hamulcu ręcznym lub po prostu pod siedzeniem lub jeśli zapach jest za mocny w schowku.

0 Comments

Wed

11

Sep

2013

Korzyści z zakupu zapachów California Scents

1. OSZCZĘDNOŚĆ

 

Ze względu na wydajność zapachu, który jest szacowany na 2 miesiące, a w praktyce trwa nawet 4 miesiące. Jeśli wam sie znudzi, zawsze możecie zamienić się zapachami z żoną lub z kumplem. Oczywiście zamienić się zapachem California Scents, a nie żoną :)

 

2. WYSOKA JAKOŚĆ

 

O jakości przekonał się już każdy, kto otworzył wieczko puszki i uwolnił Alladyna. Zapachy California są naturalne, nie powodują żadnych skutków ubocznych przy ich użytkowaniu: alergii, szczypania oczu, kataru.

 

3. OCHRONA ŚRODOWISKA

 

Naturalne zapachy, nie szkodzące środowisku, biodegradowalne

  

0 Comments

Thu

23

May

2013

Dlaczego niektóre zapachy jak ocean wave czy pacifica peach występują tylko jako spillproof?

Spośród puszek California Scents możemy rozróżnić Car Scent, Spillproof i Extreme. Car scent to puszka z plastikowym wieczkiem (na 30-60 dni), Spillproof to sama puszka (na 30-60 dni) , Extreme to bardzo intensywny zapach na (60 dni). California Scents ma ustalone zapachy które produkowane są jako car scents, extreme i jako spillproof. Dlatego coronado cherry występuje jako car scent i extreme  i nigdy jako spillproof. Ocean wave i pacific peach występuje tylko jako spillproof. Listy wszystkich zapachów znajdziecie w zakładkach na stronie internetowej www.zapachy-california.pl

0 Comments

Tue

05

Mar

2013

Jaka jest różnica pomiędzy zapachem w puszce Car Scent i Spillproof?

Zapachy te nie różnią się ani zawartością puszki ani trwałością zapachu. Różnica jedynie jest w naklejce oraz dodatkow zapach Car Scent posiada plasitkowe wieczko w postaci wentylatorka, którego ruchy ustawia się manualnie. Zapachy te, pochodzą z tej samej linii produkcyjnej.

0 Comments

Tue

01

Jan

2013

Zapachy do auta California Scents

California Scents oferuje 3 produkty do auta!

 

1. Puszka z wentylatorkiem - to producent flagowy CS trwają 60 dni

2. Palma na lusterko - to dodatek do puszki trwają 21 dni

3. Klipsy na wentylator - ozdoba na wywiewy trwają do 30 dni

 

Najlepszą popularnością cieszy się puszka z wentylatorkiem.

0 Comments

Tue

18

Dec

2012

Rady i Porady dla uzyskania intensywniejszego zapachu

Zapach już się skończył?

read more